O nas

Witamy serdecznie na stronie naszego żłobka Jesteśmy tu i otwieramy się dla Waszych Dzieci. Żłobek Dobrego Startu jest małym, rodzinnym, przytulnym i opiekuńczym miejscem, przygotowanym dla Twojego Dziecka Oprócz opieki i miłości, pragniemy zaoferować Waszym Dzieciom profesjonalne wspomaganie rozwoju, odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Nasz Żłobek zapewni Twojemu Dziecku Dobry Start, nie tylko w stawianiu pierwszych kroków w edukacji, ale przede wszystkim w życiu. Bogaty bagaż doświadczeń nauczył nas, że każda metoda i szkoła ma swoje plusy i minusy, dlatego my opieramy się na wielu technikach wczesnego wspomagania rozwoju, podążając za dzieckiem.

Wiemy jak ciężko jest Rodzicom powierzyć swoje Skarby innym opiekunom i jak często w pracy wracają myślami do swych Pociech, zastanawiając się co też teraz robią…dlatego, by zaoszczędzić Rodzicom tych zmartwień zainstalowaliśmy w Naszym Żłobku monitoring z internetowym podglądem dla Rodziców Pamiętaj Mamo, Tato, gdy zatęsknisz łącz się z nami. Dodatkowo, przy odbiorze każdy z Rodziców otrzyma raport z dnia swojego dziecka.

Obejmujemy opieką nie tylko powierzone nam Dzieci, ale i ich Rodziny, proponując spotkania dla Rodziców, organizowane przez naszego Psychologa raz w miesiącu. Zapraszamy do obejrzenia naszego planu dnia

ZOBACZ PLAN DNIA

Uzyskaliśmy pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 2011r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.

ZOBACZ OPINIE

Wpis do rejestru żłobków.

ZOBACZ WPIS